اخبار ورزشی
خبرهای جدید از دنیای ورزشرئیس فدراسیون فوتبال ایران پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی و اردوی لغو شده شاگردان کی‌روش و نظر باشگاه‌ها در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد. 

به گزارش "ورزش سه"،  مهدی تاج امروز جلساتی با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه و برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس برگزار کرد و پس از آن در نشست مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.


برانکو می‌گوید فقط فیفا دی


برانکو می‌گفت اردوی تیم ملی فقط باید زمانی که فیفا دی است انجام شود اما ما می‌گویم علاوه بر آن، اردوهایی برگزار کنیم چون حریفان ما همچون تیم ملی قطر یک ماه پیش از بازی با تیم ایران در اردو است. علاوه بر آن لیگ قطر پس از بازی با ایران آغاز خواهد شد و برای ازبکستانی‌ها نیز این مسئله وجود دارد. تیم‌های ملی قدرتمند و درجه یک آسیا مثل کره جنوبی و ژاپن از حالا برای موفقیت در جام جهانی 2018 برنامه دارند.

 

فیفا دی برای اروپایی‌ها است نه ما


فیفا دی زیر نظر کارشناسان اروپایی نوشته شده است تا لیگی پویا داشته باشند که در آن هر چهار روز یک بار بازی می‌گذارند ولی برای تیم‌های ملی مثل ایران این مقدار تعطیلی واقعا کم است. حریفان ما در مسیر جام جهانی مثل ازبکستان، قطر، چین و کره در حال برپایی اردو هستند و درست و منطقی نمی‌باشد ما فقط بگوییم بازیکنان در فیفا دی در اختیار تیم ملی باشند.

 

نگذاریم مثل دوره قبل شود


اگر در گروه مقدماتی جام جهانی امتیاز نگیریم همانند دوره قبل مسیر سخت‌تری خواهیم داشت و خدایی ناکرده اگر نتوانیم به جام جهانی برسیم خاک مرده‌ای روی فوتبال ما پاشیده می‌شود و باعث می‌شود بعد از آن در مسابقات تیم ملی 2 هزار نفر هم به ورزشگاه نیایند.

 

ما مثل الجزایر و غنا نیستیم

 

البته باشگاه‌ها هم حق دارند ولی ببینید بازیکنان جوان کشورهایی همچون الجزایر و غنا به فوتبال اروپا ترانسفر می‌شوند تا تیم‌های ملی‌شان بتوانند در آینده آنها را به کار گیرند. این بضاعت در فوتبال ما نیست و تنها بازیکنان لیگ ایران و لژیونرها هستند که در تیم ملی حضور دارند.


برنامه‌های تیم ملی آسیب دیده است


همه باید دست به دست هم کمک کنیم تیم ملی ضرر نکند. برنامه مدون و تازه‌ای با هماهنگی کی‌روش آماده کردیم که در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌شود. در حال حاضر تیم ملی با این برنامه‌ها آسیب دیده است. در این شرایط لیگ را زودتر آغاز خواهیم کرد و برنامه‌هایمان را انجام می‌دهیم تا در این بین تیم ملی ایران ضرر نبیند.

 

مدیر اعتراض کند، نه سرمربی


برنامه لیگ برتر بر عهده سازمان لیگ است و اینکه نمایندگان باشگاه‌ها در هیأت رئیسه باشند حق طبیعی است تا از خود دفاع کنند. ما می‌ییم اگر برنامه‌ریزی به وجود می‌آید همه باید برای نتیجه بخش بودن آن سعی داشته باشیم و اگر مشکل و اعتراضی است، مدیران آن را به ما بگویند نه اینکه سرمربی اعتراض کند چون نامه ما به مدیران می‌رود، نه سرمربی تیم. سرمربیان تیم‌ها اگر حرف و نظری دارند به باشگاه‌هایشان بگویند تا مدیران به سازمان لیگ اطلاع دهند؛ تنها در اینصورت است که ما اعتراض مدیران را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

من آمدم چیزی معطل نماند


برانکو را به فدراسیون دعوت کردم و امروز پیرامون مسائل و وضعیت تیم ملی با او جلسه داشتم؛ حرف سرمربی پرسپولیس این است چرا فدراسیون و تاج به این دعواها رسیدگی نمی‌کند؟ بنده در یک ماه اخیر که روی کار آمدم منطقی و با مدیریت خودم برخورد کردم نه اینکه ببینم دیگران چه می‌گویند. هیچ چیز را هم معطل نگذاشتم.


نوع گفتارها مناسب نیست


با برانکو حرف زدم و گفتم اگر اعتراضی دارد باید از طریق مدیر باشگاه صورت گیرد که این حرف را تایید کردند چون این اتفاق طبیعی است در تمام باشگاه‌ها رخ می‌دهد. نوع گفتارها هم مناسب نیست و باید در شأن همه افراد باشد.

 

درست اعتراض کنیم


کی‌روش هیچوقت نگفته بود بازیکنی تست پزشکی باشگاهی‌اش را نرود. اصلا الزام است بازیکن تست پزشکی دهد. از طرف دیگر برانکو امروز منظور حرفش که گفته بود کی‌روش قصد دارد قهرمان لیگ را انتخاب کند منظورش را رساند ولی واقعیت لازم است به مسائلی که در فوتبال است علمی نگاه کنیم و به شکل درست و قانونی به برنامه‌های تیم ملی اعتراض داشته باشیم. اول، دوم و سوم اعتراض حق مدیران باشگاه‌ها است.

 

برنامه جدید می‌دهیم


امروز به برانکو گفتم کار سختی در تیم ملی داریم و برنامه‌های پیش بینی شده و آماده‌سازی را با در نظر گرفتن زمان کمی که داریم به او اعلام کردم و دو گزینه برنامه‌مان را به باشگاه‌ها نیز ارائه می‌کنیم.


شاید سهمیه آسیایی کم شود


فدراسیون از نحوه یارگیری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات رضایت دارد. فصل آینده ایرانی‌ها باید عملکردی در لیگ قهرمانان آسیا ارائه دهند که کاملا متفاوت از سال اخیر باشد. در بدبینانه‌ترین حالت سهمیه ایران 2+2 خواهد شد ولی در بهترین حالت ممکن است مثل گذشته 1+3 باشد. که بنابر این همه چهار تیم مثل گذشته آسیایی خواهند شد اما باید قدرتمند ظاهر شوند که در غیر اینصورت سهمیه ایران در لیگ قهرمانان کاهش پیدا می‌کند.

 

کی‌روش دلسوز است


امیدوارم حرف‌های بین کی‌روش و برانکو خاتمه پیدا کند و هیچکس هم سراغ آن موضوع نرود چراکه با هر دو مربی پیرامون آن صحبت‌هایی انجام دادم. با کی‌روش و برانکو حرف زدم و اظهاراتی که انجام دادم یک طرفه نبوده است. ما می‌گوییم فوتبال آرامش می‌خواهد که برای موفقیت در آن همه باید تلاش کنند. مسؤولان، فوتبالی‌ها و رسانه‌ها دوست دارند موفقیت ایران را ببینند. این را هم بدانید حرف‌های کی‌روش فقط بخاطر دلسوزی مطرح می‌شود. ادبیات تندش هم بحث دیگری است.

 

تیم ملی هم مثل باشگاه است


باشگاهی که اعتراض می‌کند مثل تیم ملی به آن ارزش قائل می‌شویم چون فدراسیون مسؤول هر دو است. تیم‌های لیگ هم مثل تیم ملی با ارزش هستند چون باید در آسیا حضور قدرتمندی داشته باشند. برای آرامش در فوتبال همه باید سود ببرند و چیزی بهتر از آن وجود ندارد. چون زمان زیادی برای اردوی مناسب تیم ملی نداریم برنامه‌ها تایید شد.


نشد برانکو و کی‌روش را با هم رودررو کنیم


از ساعت 8 صبح با کی روش جلسه داشتیم و هنوز هم ادامه دارد چون اردوهای تیم ملی برگزار نشده و دوباره باید برنامه‌ریزی داشته باشیم. یک گروه شامل بهروان و فتاحی از سازمان لیگ و امرو بین الملل امروز در فدراسیون حضور داشتند. پس از آن با سردبیران روزنامه‌ها نشست خوبی برگزار کردیم. در آخر هم نشستی با طاهری و برانکو انجام دادیم ولی نشد کی‌روش و برانکو را با هم رودررو کنیم.

 

با مدیران باشگاه‌ها جلسه داریم


برای کی‌روش و برانکو جداگانه حرف زدم که چگونه رفتار کنیم. می‌خواهیم با مدیران باشگاه‌ها جلسه بگذاریم که اگر تیم ملی به جام جهانی رفت یا صعود نکرد چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. برای حق پخش تلویزیونی، تبلیغات دور زمین و روی پیراهن‌ها نیز مباحثی مطرح می‌کنیم که در آن اعضای فوتسال، فوتبال ساحلی و بانوان نیز حضور پیدا می‌کنند.

 


کارواش خانگی - اصل – دارای گارانتی مرجوع

کارواش خانگی - اصل – دارای گارانتی مرجوع

دسته لوازم خانه زیردسته حمام و سرویس بهداشتی

جدید ترین وسیله کارواش که به راحتی برای استفاده و شستشوی انواع سطوح سیمانی ، آسفالت ، گیاهان ، جمن ها و کارواش ماشین و … بوده که با داشتن ۸ نوع مختلف آب پاشی ، بهترین گزینه برای شستشو می باشد.

این محصول به سر شیلنگ شما متصل شده و ۸ مدل خروجی آب برای شما ایجاد می کند.
این محصول همچنین به میزان زیادی در مصرف آب صرفه جویی می کند

اگر از آن دسته کسانی هستید که همیشه برای شست شوی اتومبیل شان درد سر فراوانی را تحمل می کنند…
کارواش ماشین

ویژگی های کاراواش خانگی همه کاره اتومبیل :

به راحتی به شیلنگ های مختلف متصل می شود و آب درون آن جاری می شود
دارای مخزن ویژه مواد شست و شوی اتومبیل (برف، مایع شست وشو و .. )
دارای ۸ مدل خروجی مختلف برای تنظیم حالت های مختلف آب
دارای قابلیت تنظیم میزان فشار و سرعت آب
شکل طراحی مناسب که اجازه شست و شوی هر نقطه از اتومبیل حتی سقف را می دهد
رساندن میزان آب مصرفی به نصف حالت سابق توسط این آب پاش مجهز
قابل استفاده برای شست و شو حیاط ، ظروف بزرگ ، در منزل ، جداره های دیوار (با تنظیم حالت پر فشار) و قابلیت های دیگر

این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در
فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است

فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می
باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند

به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم ، این کالا دارای 7 روز
گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما ، کالا تعویض یا
کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

فروشنده: ایران آردا

قیمت: 50,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید کارواش خانگی - اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کارواش خانگی - اصل – دارای گارانتی مرجوع


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

 
طبقه بندی: مصاحبه های مربیان و مسئولان، 
برچسب ها: کارواش خانگی، خرید کارواش خانگی، قیمت کارواش خانگی، رئیس فدراسیون فوتبال ایران پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی و اردوی لغو شده شاگردان کی‌روش و نظر باشگاه‌ها در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد. [تاج: نشد کی‌روش و برانکو را رودررو کنیم] به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج امروز جلساتی با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه و برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس برگزار کرد و پس از آن در نشست مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. برانکو می‌گوید فقط فیفا دی برانکو می‌گفت اردوی تیم ملی فقط باید زمانی که فیفا دی است انجام شود اما ما می‌گویم علاوه بر آن، اردوهایی برگزار کنیم چون حریفان ما همچون تیم ملی قطر یک ماه پیش از بازی با تیم ایران در اردو است. علاوه بر آن لیگ قطر پس از بازی با ایران آغاز خواهد شد و برای ازبکستانی‌ها نیز این مسئله وجود دارد. تیم‌های ملی قدرتمند و درجه یک آسیا مثل کره جنوبی و ژاپن از حالا برای موفقیت در جام جهانی 2018 برنامه دارند. فیفا دی برای اروپایی‌ها است نه ما فیفا دی زیر نظر کارشناسان اروپایی نوشته شده است تا لیگی پویا داشته باشند که در آن هر چهار روز یک بار بازی می‌گذارند ولی برای تیم‌های ملی مثل ایران این مقدار تعطیلی واقعا کم است. حریفان ما در مسیر جام جهانی مثل ازبکستان،
ارسال توسط غریب دور ازدیارمعمولا این ستارگان فوتبال هستند که مبلغ نقل و انتقال و همچنین سطح درآمدشان خبرساز می‌شود. آیا می‌دانید که درآمد سالانه سرمربیانی که هدایت تیم‌های ملی در جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ را برعهده دارند، چقدر است؟به گزارش "ورزش سه"، در زیر نگاهی به دستمزد سرمربیان تیم‌های ملی حاضر در جام ملت‌های اروپا(یوفا 2016) می‌اندازیم:

 

رتبه ۱: روی هاجسون
روی هاجسون ۶۸ ساله که هدایت تیم ملی فوتبال انگلیس را برعهده دارد، با دریافت ۵میلیون یورو در سال پردرآمدترین سرمربی در مسابقات جام ملت‌های اروپاست. او از سال ۲۰۱۲ به این سو سرمربی انگلیس است.

 

 

رتبه ۲: آنتونیو کونته
آنتونیو کونته که در سال ۲۰۱۴ هدایت لاجوردی‌پوشان ایتالیا را در دست دارد، سالانه ۶ / ۴میلیون یورو در سال حقوق می‌گیرد. او ۴۸ سال دارد و پس از پایان مسابقات جام ملت‌های اروپا به همکاری خود به فدراسیون فوتبال ایتالیا پایان داده و سرمربی باشگاه چلسی خواهد بود.

 

 

 

رتبه ۳: فاتح تریم
درآمد سالانه تریم ۶۲ ساله بر ۵ / ۳میلیون یورو بالغ می‌شود. او با کسب ۱۳عنوان قهرمانی، موفق‌ترین سرمربی تاریخ فوتبال ترکیه محسوب می‌شود. این سومین بار است که تریم سرمربی‌گری ملی‌پوشان ترکیه را برعهده دارد. او در سال‌های ۱۹۹۳ تا ۹۶ و ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ نیز سرمربی ترکیه بود.

 

 

 

رتبه۴: یوآخیم لوو
یوآخیم لوو، سرمربی ۵۶ ساله آلمان در سال ۲۰۰۶ سکاندار کشتی ملی‌پوشان این کشور شد و از آن زمان تا کنون نیز به موفقیت‌های زیادی دست یافت که مهم‌ترین آن کسب عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ است. درآمد سالانه لوو بر ۲ / ۳میلیون یورو بالغ می‌شود.

 

 

 

 

رتبه ۵: ویسنته دل بوسکه
رتبه پنجم پردرآمدترین سرمربیان جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ را ویسنته دل بوسکه، سرمربی اسپانیا به خود اختصاص داده است. او تا کنون با تیم ملی اسپانیا ۲ بار قهرمان اروپا و یک بار قهرمان جهان شده است. این سرمربی ۶۵ ساله ۳میلیون یورو در سال حقوق می‌گیرد.

 

 

 

رتبه ۶: دیدیه دشان
دیدیه دشان، سرمربی ۴۷ ساله فرانسه با کسب ۲میلیون یورو در سال در رتبه ششم سرمربیان پردرآمد قرار دارد. او در سال ۲۰۱۲ هدایت "خروس‌های" فرانسه را برعهده گرفت.

 

 

 

 

رتبه ۷: مارسل کولر
درآمد سالانه مارسل کولر، سرمربی ۵۵ ساله تیم ملی فوتبال اتریش بر ۵ / ۱میلیون یورو در سال بالغ می‌شود. او از سال ۲۰۱۱ به این سو سرمربی اتریش است.

 

 

 

 

رتبه ۸: فرناندو سانتوس
سرمربی ۶۱ ساله تیم ملی فوتبال پرتغال با کسب ۲ / ۱میلیون یورو در رتبه هشتم پردرآمدترین سرمربیان جام ملت‌های اروپا قرار گرفته است. سانتوس از سال ۲۰۱۱ تا کنون سرمربی پرتغال است.

 

 

 

 

رتبه ۹: مارتین اونیل
مارتین اونیل که هدایت تیم ملی ایرلند را در دست دارد، سالانه یک میلیون یورو حقوق می‌گیرد. او از سال ۲۰۱۳ تا کنون سرمربی ایرلند است.

 

 

 

 

رتبه ۱۰: ولادیمیر پتکوویچ
اگرچه سوئیس یکی از کشورهای ثروتمند جهان است، اما سطح حقوق سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور زیر یک میلیون یورو است. درآمد سالانه پتکوویچ ۵۲ ساله بر ۷۵۰هزار یورو بالغ می‌شود. او از سال ۲۰۱۴ به این سو سرمربی ملی‌پوشان سوئیس است.

 

 

 

 

رتبه ۱۱: مارک ویلموتس
ویلموتس، سرمربی ۴۷ ساله تیم ملی فوتبال بلژیک سالانه ۷۵۰هزار یورو حقوق می‌گیرد و از لحاظ درآمد با پتکویچ، سرمربی سوئیس هم‌سطح است. ویلموتس در سال ۲۰۱۲ سکان کشتی "شیاطین سرخ" بلژیک را برعهده گرفته و در سال‌های گذشته با ملی‌پوشان کشورش خوش درخشیده است.

 

 

 

 

رتبه ۱۲: لارس لاگربک
لارس لاگربک، سرمربی ۶۷ ساله ایسلند با کسب ۴۳۰هزار یورو در سال، رتبه دوازدهم پردرآمدترین سرمربیان جام ملت‌های اروپا را به خود اختصاص داده است. او که خود سوئدی است،سال‌های زیادی سرمربی زردپوش‌های سوئد بود و در سال ۲۰۱۱ نیز سرمربی ایسلند شد.

 

 

 

رتبه ۱۳: مایکل اونیل
مایکل اونیل، سرمربی ۴۶ ساله ایرلند شمالی سالانه ۳۲۰هزار یورو حقوق می‌گیرد و در فهرست سرمربیان پردرآمد در رده سیزدهم جای دارد. او از سال ۲۰۱۱ به این سو سرمربی تیم ملی ایرلند شمالی است.

 

 

 

 

رتبه ۱۴: جیانی ده بیازی
درآمد سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال آلبانی بر ۲۸۰هزار یورو در سال بالغ می‌شود. او در سال ۲۰۱۱ سرمربی آلبانی شد و رساندن این تیم به دور نهایی جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ از موفقیت‌های بزرگ او است.

 

 

 

 

 

رتبه ۱۵: کریس کولمن
کولمن، سرمربی ۴۵ ساله تیم ملی فوتبال ولز سالانه ۲۶۰هزار یورو حقوق می‌گیرد. سرمربی‌گری ملی‌پوشان ولز در سال ۲۰۱۲ به او واگذار شد.

 

 

 

 

 

رتبه ۱۶: آنته چاچیچ
سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال کرواسی هدایت ملی‌پوشان این کشور را در سال ۲۰۱۵ برعهده گرفت. درآمد سالانه او بر ۲۵۰هزار یورو بالغ می‌شود.

 

 

 

 

 

رتبه ۱۷: پاول وربا
وربا، سرمربی ۵۲ ساله تیم ملی جمهوری چک با کسب ۲۲۰هزار یورو در رتبه هفدهم سرمربیان پردرآمد جام ملت‌های اروپا جای دارد. او از سال ۲۰۱۴ به این سو سرمربی ملی‌پوشان جمهوری چک است.

 

 

 

 

 

رتبه ۱۸: آدام ناوالکا
درآمد سرمربی ۵۸ ساله تیم ملی فوتبال لهستان بر ۲۰۰هزار یورو در سال بالغ می‌شود. ناوالکا از سال ۲۰۱۳ تا کنون سکاندار کشتی ملی‌پوشان لهستان است.

 

 

 

رتبه ۱۹: اریک هامرن
سرمربی ۵۸ ساله سوئد نیز از لحاظ میزان درآمد با سرمربی لهستان هم‌سطح است و سالانه ۲۰۰هزار یورو حقوق می‌گیرد.

 

 

 

 

رتبه ۲۰: یان کوزاک
سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال اسلواکی با کسب ۱۸۰هزار یورو در سال در رتبه بیستم قرار دارد. او از سال ۲۰۱۳ به این سو سرمربی ملی‌پوشان اسلواکی است.

 

 


شمع ریموت دار ( پکیج شمع سه تایی ریموت دار ) – اصل – دارای گارانتی مرجوع

شمع ریموت دار (  پکیج شمع سه تایی ریموت دار ) – اصل –  دارای گارانتی مرجوع

دسته لوازم خانه زیردسته دکوری و تزئینی

اگر به دنبال خرید وسایل تزیینی هستید اگر وسایل رمانتیک را دوست دارید، اگر مجلسی در پیش رو داریدع اگر مهمانی خاصی را در جریان دارید، اگر می خواهید فضایی رمانتیک و خاطره انگیز ایجاد نمایید، اگر می خواهید شمعی ریموت دار و قابل کنترل از راه دور داشته باشید، فروشگاه ما خرید شمع ریموت دار را به شما پیشنهاد می کند.ویژگی های کلیدی:

پکیج شمع سه تایی ریموت دار
دارای لامپ led RGB
امکان تغییر رنگ لامپ داخل شمع
استفاده از پارافین واقعی(کاملا مثل شمع عادی)
با اسانس وانیل
بدون اشک و بی خطر
سایز شمع ها: ۱۰cm – ۱۳cm – ۱۴cm

باتری بهمراه پکیج نمی باشد.

فروشگاه ما امروز محصولی جدید و دکوری رو به شما دوستان معرفی میکنه که با هر دکوراسیونی همخونی داره، جالبی این مدل در این هست که بدنه از پارافینه تا کاملا حس شمع داشته باشه و نوردهی led داخل شمع ها هم خیلی شبیه به شعله واقعیه.

داشتن ریموت کنترل هم از ویژگی مهم این پکیج محسوب میشه، چون روشن/خاموش، انتخاب ۱۲ رنگ، تنظیم تایمر و … از طریق ریموت انجام میشه.هر شمع با سه باتری نیم قلمی کار میکنه که بهمراه پکیج نیست!

ویژگی های شمع ریموت دار

پکیج شمع سه تایی
Luma Candles
ریموت دار
لامپ led RGB
امکان تغییر رنگ لامپ داخل شمع
امکان انتخاب بین ۱۲ رنگ مختلف
استفاده از پارافین واقعی (کاملا مثل شمع عادی)
با اسانس وانیل
بدون اشک
ظاهر زیبا و طبیعی
مناسب برای هر دکوراسیون
سایز شماع ها: ۱۰cm – ۱۳cm – ۱۴cm
بهمراه پکیجینگ کادویی
باتری بهمراه پکیج نمیباشد
بی خطر
بصرفه و بدون دردسر

این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در
فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است

فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می
باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند

به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم ، این کالا دارای 7 روز
گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما ، کالا تعویض یا
کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

فروشنده: ایران آردا

قیمت: 45,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید شمع ریموت دار ( پکیج شمع سه تایی ریموت دار ) – اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید شمع ریموت دار (  پکیج شمع سه تایی ریموت دار ) – اصل –  دارای گارانتی مرجوع


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: جام ملتهای اروپا، 
برچسب ها: معمولا این ستارگان فوتبال هستند که مبلغ نقل و انتقال و همچنین سطح درآمدشان خبرساز می‌شود. آیا می‌دانید که درآمد سالانه سرمربیانی که هدایت تیم‌های ملی در جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ را برعهده دارند، چقدر است؟ [دستمزد سرمربیان در جام‌ملتهای اروپا چقدر است؟] به گزارش "ورزش سه"، در زیر نگاهی به دستمزد سرمربیان تیم‌های ملی حاضر در جام ملت‌های اروپا(یوفا 2016) می‌اندازیم: رتبه ۱: روی هاجسون روی هاجسون ۶۸ ساله که هدایت تیم ملی فوتبال انگلیس را برعهده دارد، با دریافت ۵میلیون یورو در سال پردرآمدترین سرمربی در مسابقات جام ملت‌های اروپاست. او از سال ۲۰۱۲ به این سو سرمربی انگلیس است. رتبه ۲: آنتونیو کونته آنتونیو کونته که در سال ۲۰۱۴ هدایت لاجوردی‌پوشان ایتالیا را در دست دارد، سالانه ۶ / ۴میلیون یورو در سال حقوق می‌گیرد. او ۴۸ سال دارد و پس از پایان مسابقات جام ملت‌های اروپا به همکاری خود به فدراسیون فوتبال ایتالیا پایان داده و سرمربی باشگاه چلسی خواهد بود. رتبه ۳: فاتح تریم درآمد سالانه تریم ۶۲ ساله بر ۵ / ۳میلیون یورو بالغ می‌شود. او با کسب ۱۳عنوان قهرمانی، موفق‌ترین سرمربی تاریخ فوتبال ترکیه محسوب می‌شود. این سومین بار است که تریم سرمربی‌گری ملی‌پوشان ترکیه را برعهده دارد. او در سال‌های ۱۹۹۳ تا ۹۶ و ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ نیز سرمربی ترکیه بود. رتبه۴: یوآخیم لوو یوآخیم لوو، سرمربی ۵۶ ساله آلمان در سال ۲۰۰۶ سکاندار کشتی ملی‌پوشان این کشور شد و از آن زمان تا کنون نیز به موفقیت‌های زیادی دست یافت که مهم‌ترین آن کسب عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ است. درآمد سالانه لوو بر ۲ / ۳میلیون یورو بالغ می‌شود. رتبه ۵: ویسنته دل بوسکه رتبه پنجم پردرآمدترین سرمربیان جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ را ویسنته دل بوسکه،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
مرتبه
تاریخ : جمعه 4 تیر 1395تیم ملی والیبال ایران که بازی های آسانتری نسبت به هفته اول پیش رو دارد موفق شد 3 امتیاز از اولین دیدار مقابل بلغارستان کسب کند.به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار هفته دوم لیگ جهانی از ساعت 18:30 به مصاف بلغارستان خواهد رفت. این بازی افتتاحیه مسابقات در بلگراد خواهد بود و به نظر می رسد ایران کار آسان تری نسبت به افتتاحیه ریو خواهد داشت چرا که بلغارستان 3 بازی هفته ابتدایی خود را مقابل صربستان، لهستان و روسیه واگذار کرده است و بدون هیچ امتیازی مقابل ایران قرار دارد.
دو بازیکن ترکیب کنونی بلغارستان سابقه حضور در لیگ ایران را دارند و با توجه به بازگشت ستاره پشت خط زن این تیم، سوکولف با شماره 19 بازی مهم و حساسی برای ایران خواهد بود چرا که کادر فنی و بازیکنان معتقدند صربستان محل مناسبی برای جمع کردن امتیازات لازم است.

 

 

 


* تیم قضاوت
دی کاسومو از بلژیک داور اول و آلبریت از آمریکا داور دوم این دیدار خواهند بود.

 

 

ترکیب ایران:

 

سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد، عادل غلامی، سید محمد موسوی و لیبرو مهدی مرندی

 


ترکیب بلغارستان:

 

ویکتور یوسیف، استاولاف گوتسف، تسوان سوکولف، گئورگی سگانوف، نیکولای پنچف، متدوی آنانیف و لیبرو ولادیمیر ایوانف

 

 

 

 

ایران 3 - بلغارستان 1
(18 - 25) (25 - 20)(25 - 23)(25 - 20)

 

 

خط به خط از بلگردا:

 


ست اول؛

 


* اولین امتیاز با اسپک ستاره بلغارستان، سوکولف برای این تیم به دست آمد.
* یک امتیاز سروس از حریف نتیجه را 2 بر صفر کرد.
*  ایران 5 بر 2 عقب افتاد تا لوزانو خیلی زود درخواست تایم اوت کند.
* تکنیکال تایم اوت اول با امتیاز 8 بر 5 به سود بلغارستان گرفته شد.
* دفاع موسوی اختلاف را به حداقل رساند.
* سرویس های موفق بلغارها، تبدیل نشدن اسپک های ایران به امتیاز و دفاع حریف ایران را یک بار دیگر 16 لذ 12 عقب انداخت.
* لوزانو 20 بر 16 دو تعویضه خود را انجام داد تا بهبودی و میرزاجانپور تغییری در روند بازی ایجاد کنند.
* تعویض یک امتیاز جواب داد تا سرمربی بلغارستان هم درخواست تایم استراحت کند.
*دو اسپک ناموفق از ایران و امتیاز مستقیم سرویس پاسور بلغاری ها نتیجه را 27 بر 17 به سود حریف کرد.
* دفاع بلغاری ها امتیاز 25 و برد در ست اول را برای آنها به همراه داشت.

 

 

 


ست دوم؛

 

 

اوضاع در ست دوم برای ایران کمی بهتر شد. پاسور تیم ملی در حملات بیشتر از پاس‌های سرعتی استفاده می‌کرد، اما ملی‌پوشان ایران در زدن سرویس بسیار بد عمل کردند. شاگردان لوزانو پس از یک رفت و برگشت طولانی توانستند امتیاز هفتم را به نام خود ثبت کنند تا نتیجه بازی 7 بر 5 به سود ایران شود. در امتیاز 9 بر 8 به سود ایران شهرام محمودی جای خود را به مجتبی میرزاجانپور داد تا وی در پست پشت خط زن قرار بگیرد. شاگردان لوزانو روند رو به رشدی داشتند و توانستند نتیجه بازی 14 بر 11 کنند و در امتیاز 16 بر 11 به سود ایران هم تیم‌های به وقت استراحت دوم در این ست رفتند.

شاگردان کنستانتینوف توانستند اختلاف امتیاز را کم کنند و نتیجه بازی 19 بر 17 به سود ایران شد. شاگردان لوزانو نمی‌خواستند که این ست را واگذار کنند و به همین دلیل با تمام توان به توپ ضربه می‌زدند. در امتیاز 21 بر 18 محمد فلاح جایگزین سید محمد موسوی شد و در خط سرویس قرار گرفت. سرویس عالی میلاد عبادی‌پور ایران را به امتیاز 24 رساند و این ست با نتیجه 25 بر 20 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

* بازی با دفاع های پی در پی بازیکنان ایران آغاز شد.
* میرزاجانپور که جایگزین محمودی شده بود ستاره ایران شد او در حمله بسیار موفق بود.
* ایران 15 بر 11 پیش افتاد تا سرمربی بلغارستان درخواست تایم اوت کند.
* یوسیف اختلاف بین دو تیم را کم کرد اما این برای تساوی دو تیم کم بود.
* ایران 24 بر 20 پیش افتاد تا دو تیم در مجموع ست شماری یک بر یک شود.
* اسپک میرزاجانپور امتیاز 25 و برد در ست دوم را برای ایران به همراه داشت.

 

 

 

 

ست سوم؛* لوزانو به یک تغییر تیم را روانه زمین کرد، مجتبی میرزاجانپور به جای محمودی به صورت ثابت بازی خواهد کرد.
* اسپک سوکولف به بیرون اولین امتیاز را برای ایران به همراه داشت.
* درخواست چلنج سرمربی بلغارستان با امتیاز همراه بود تا این تیم 6 بر 4 پیش بیافتد.
* بازیکنان ایران از یک توپ مرده یک امتیاز ساختند تا نتیجه 8 بر 7 شود.
* اسپک عادل غلامی دو تیم را در امتیاز 8 به تساوی رساند.
* شیرجه بلند و زیبای سعید معروف یک بار دیگر بازی را به جریان انداخت تا اسپک معنوی نژاد ایران را 9 بر 10 پیش بیاندازد.
* اسپک عبادی پور و امتیاز مستقیم معنوی نژاد از سرویس ایران را 14 بر 12 پیش انداخت.
* ایران با امتیاز 16 بر 14 به تکنیکال تایم اوت دوم رفت.
* امتیاز مستقیم سرویس از سعید معروف اختلاف دو تیم را به 3 رساند تا سرمربی بلغارستان درخواست تایم اوت کند.
* ایران در حمله موفق نبود تا اختلاف دو تیم به یک امتیاز برسد.
* لوزانو درخواست تایم اوت کرد تا اختلاف دو تیم کمتر نشود.
* محمودی و بهبودی وارد زمین شدند.
* درخواست ویدئو چک سرمربی بلغارستان جواب داد و امتیازی را که داور به ایران داده بود برای حریف شد.
* محمد فلاح برای زدن سرویس جایگزین موسوی شد.
* اسپک میلاد عبادی پور با برخورد به دست دفاع بلغارستان به بیرون رفت تا ایران 23 بر 25 برنده این ست شود.
 

 

 

 

ست چهارم؛

 


* ست چهارم هم مانند ست سوم آغاز شد و میرزاجانپور در ترکیب ثابت حضور داشت.
* بازی با اسپک بلغارها آغاز شد و عبادی پور فورا در همان ابتدا ست را در امتیازات به تساوی کشاند.
* دو تیم پا یا پای بالا می روند تا جایی که تکنیکال تایم اوت اول با نتیجه 8 بر 7 به سود ایران گرفته شد.
* بلغارها فورا بازی را به تساوی کشاندند.
* دو توپ گیری فوق العاده در انتهای زمین از فرهاد ظریف و اسپک معنوی نژاد امتیاز 11 را برای ایران کرد تا اختلاف به 2 برسد.
* ایران از توپ برگشتی بهترین استفاده را کرد تا 12 بر 10 پیش بیافتد.
* خطا تور گوتسف امتیاز سیزدهم را برای ایران به همراه داشت تا اختلاف رفته رفته بیشتر شود.
* سرمربی بلغارستان برای جلوگیری از روند امتیازگیری ایران درخواست تایم اوت کرد.
* سرویس جهشی موجی موسوی پس از برخورد به لبه ی تور در جلوی زمین بلغارستان با دریافتی روبرو نشد تا امتیازات 15 - 12 شود. 
* اسپک بازیکن بلغارستان به بیرون رفت تا اختلاف به 5 برسد.
* شهرام محمودی و بهبودی یک بار دیگر به بازی آمدند.

 

 


در حاشیه:

 


* ایران با لباس سرمه ای و بلغارستان با لباس سفید به میدان خواهند رفت.
* ورزشگاه آلکساندر نیکولیچ بلگراد که 8500 تماشاگر را در خود می تواند جای دهد جمعیتی نزدیک به 500 نفر را برای این دیدار در خود می بیند.
* به دلیل نزدیکی بلغارستان و صربستان تماشاگران تیم حریف بیشتر هستند اما نزدیک به 20 ایرانی هم خود را به سالن رساندند.
* هوای شهر بلگراد بسیار گرم است و این حرارت به داخل سالن نیکولیچ هم راه پیدا کرده که تمام حاضرین از این موضوع گله مند هستند.
* بلغارها با آوردن بوق و طبل قبل از شروع بازی سر و صدای زیادی را در سالن به راه انداختند.
* یویستا ستکویچ سرمربی صرب و سابق تیم ملی نوجوانان همراه محمد وکیلی سرمربی کنونی نوجوانان در کنار هم بازی ایران و بلغارستان را از نزدیک تماشا می کنند.

 


دستگاه دفع حشرات ریدکس - اصل – دارای گارانتی مرجوع

دستگاه دفع حشرات ریدکس - اصل – دارای گارانتی مرجوع

دسته لوازم خانه زیردسته لوازم متفرقه

دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس دستگاهی برای دفع حشرات و موشها

با استفاده از این وسیله خانه شما برای حشرات به یک محیط بسیار آزار دهنده تبدیل می شود

حشرات موزی شما را کلافه کرده اند

شب هنگام پشه ها شما را آزار می دهند

دیگر نیاز به آوردن اشخاصی برای سمپاشی خانه و محل کارتان نیست

دستگاه RIDDEX وسیله ای که انقلابی در مبارزه با حشرات و جانوان موزی بوجود آورده یا همان دستگاه دفع حشرات می باشد.

تنها کافیست که دستگاه دفع حشرات را به برق وصل کنید ….

مناسب ترین وسیله برای پاک کردن خانه از موجودات موزی

دستگاه دفع حشرات شما را از شر سوسک ،عنکبوت ،موش و مورچه برای همیشه خلاص می کند

دیگر نیازی به استفاده از اسپری های بد بو ندارید ….

دستگاه دفع حشرات راهی مناسب برای نابود کردن جانوران موزی

این وسیله تفاوت زیادی با دستگاه هایی که تا کنون دیده اید دارد

اگر شما هم مانند خیلی از مردم جهان از وجود سوسک ها , پشه ها و حتی موش ها عصبانی شده اید و برای نابودی آن ها دست به استفاده از سم های شیمیایی و خطرناک زده اید و اما بازهم به نتیجه مطلوب نرسیده اید ما دستگاه دفع حشرات RIDDEX را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید با وصل کردن آن به پریز برق می تواند با ارسال پالس های دیجیتالی در شبکه برق خانه شما , تمامی آن موجودات را از خانه شما دور نگاه دارد.

دستگاه دفع حشرات دارای کارکرد بسیار ساده ای می باشد بگونه ای که شما تنها با وصل کردن آن به برق می توانید براحتی برای همیشه از دست حشرات موزی و موش ها رهایی پیدا کنید.

در صورت استفاده از دستگاه دفع حشرات دیگر نیازی به خرید سموم و مواد شیمیایی خطر آفرین برای نابود سازی حشرات ندارید ،این گونه مواد عموما دارای تاثیر کوتاه مدتی می باشند و پس از مدتی شما دوباره شاهد حشرات موزی در خانه و محل کارتان خواهید بود و همینطور علاوه بر هزینه زیادی که باید مدام برای خرید آن ها پرداخت کنید باید بدانید که این مواد برای کودکان و افراد سالمند می توانند مضر باشند.

کافیست که دستگاه دفع حشرات را به برق وصل کنید

با این کار سیم کشی برق منزل شما برای سوسک ،موش ،عنکبوت و… محیط بسیار آزار رسانی خواهد شد.

دستگاه دفع حشرات RIDDEX می تواند با ایجاد یک میدان مغناطیسی غیر قابل روئیت و قوی بر روی سیستم عصبی این موجودات تاثیر گذاشته و آن ها را از محل زندگی شما فراری دهد.

جالب نیست ! واقعا شگفت آنگیزه
مصارف دستگاه دفع حشرات :

منازل ،هتل ،بیمارستان ،مدرسه ،آسایشگاه ،خوابگاه ،رستوران ،انبار مواد غذایی ،تولیدی ها ،آشپزخانه ها و ……

فواید دستگاه دورکننده موجودات موزی بصورت مغناطیسی:

اثربخشی زیاد دستگاه دفع حشرات بر روی شوک ها و موش ها
دستگاه دفع حشرات می تواند به تنهایی چیزی در حدود 180 متر مربع از هر طبقه خانه شما را پوشش دهد.
دوهفته بعد از استفاده از دستگاه دفع حشرات شما شاهد اثر بخشی آن بصورت دائم خواهید بود.
ایمن و کاملا بدون خطر بگونه ای که دیگر نیازی به استفاده از سموم خطرناک ندارید.
طرز کار بسیار آسان دستگاه دفع حشرات ،تنها کافیست که دوشاخه را به برق بزنید.
با دستگاه دفع حشرات دیگر نیازی به خرید حشره کش ها و تله های گوناگون ندارید و در هزینه هایتان صرفه جویی خواهید کرد.
دستگاه دفع حشرات یک حصار نامرئی با استفاده از ایجاد میدان مغناطیسی در سیم کشی برق منزل شما درست می کند و از ورود مورچه ،سوسک ،عنکبوت و حتی موش جلوگیری می کند.
دستگاه دفع حشرات برای حیوانات خانگی بجز موش و همستر کاملا بی خطر است.

روش های کنترل حشرات در منازل

با گرم شدن هر چه بیشتر هوا شاهد وجود سوسک ، موش و دیگر موجودات این چنین در خانه ها خواهیم بود برخی از این موجودات علاوه بر اینکه آسایش افراد را سلب می کنند به لوازم منزل نیز آسیب می رسانند موجوداتی مانند سوسک ،بید و حتی موریانه. اما راه هایی برای از بین بردن این موجودات کوچک وجود دارد که برای همیشه از شر آن ها خلاص شوید و دیگر هیچ اثری از آن ها را نبینید ،در این جا به چند مورد از آن ها آشنا خواهیم کرد.

پشه

بعد از آنکه پنجره های منزل را به توری مجهز کردید می توانید برای از بین بردن حشرات از هر نوع حشره کش که مایل هستید استفاده کنید اما اگر امکان استفاده از هیچ یک از روش ها برای شما وجود ندارد هیچ جای نگرانی نیست زیرا می توانید روش های زیادی برای مبارزه با این حشرات حتی برای بصورت موقت بکار بندید:

گفته شده که پشه ها نسبت به بوی پرتقال و پیاز تنفر دارند. به این ترتیب می توانید چند عدد پیاز خرد شده و یا پرتقال و حتی پوست پرتقال خرد شده را در گوشه های اتاق قرار دهید. همچنین می توانید به نقاطی از بدنتان که دارای پوشش نیست و بخصوص در هنگام خواب احتمال گزش توسط پشه را دارد مقداری پیاز و یا پوست پرتقال و حتی آب پرتقال بمالید.
پشه ها بسیار به نور علاقه دارند. پس به این ترتیب بهتر است که اگر در اتاق خوابتان پشه ای وارد شده و با ایجاد سرو صدا مانع از خوابیدن شما می شود بهتر است که لامپ اتاق خواب را خاموش کرده و در بیرون از اتقتان چراقی روشن کنید. به این شکل می توانید در اتاق را ببندید و فردا صبح به حساب پشه برسید.
همچنین می توانید برای پشه هایی که در حال پرواز هستند از جاروبرقی استفاده کنید.

تذکر: در صورتی که بعد از استفاده کردن از روش های بالا باز هم دچار پشه گزیدگی شدید می توانید چند عدد برگ ریحان را له کرده و آن را بر روی محل گزیدگی قرار دهید با این کار سوزش حاصل از گزش پشه ها بسیار کمتر خواهد شد.


سوسک خانگی

سوسک های خانگی بصورت ریز و درشت در منازل دیده می شوند. این موجودات علاوه بر اینکه ظاهر زشتی دارند به این دلیل که در فاضلاب ها تولید مثل می کنند جز آلوده ترین حشرات می باشند. به این ترتیب مبارزه با این سوسک ها خصوصا در فصل بهار اهمیت بسیار زیادی برای از بین بردن آن ها در خانه ها دارد. به همین دلیل کارخانه های سازنده برای مبارزه با این موجودات اسپری ها ،مایعات و گچ هایی را ساخته اند که بسیار برای از بین بردن سوسک ها موثر هستند اما مواد دیگری نیز برای مبارزه با این سوسک ها وجود دارد. که از جمله آن ها می توان نفت و پودر اسیدبوریک را نام برد. از زمان های قدیم تر برای از بین بردن سوسک در منازل از نفت استفاده شده است. برای این کار کافیست که درون چاه های فاضلاب مقداری نفت بریزید و در آن را ببندید. سعی کنید که هنگام شب این کار را انجام دهید تا برای مدت بیشتری نفت درون لوله های فاضلاب بماند.

تذکر: اگر برای از بین بردن سوسک های خانگی استفاده از پودر سمی را بر گزیده اید بهتر است که خیلی مراقب کودکانتان باشید. به این صورت که مکان هایی را که سم پاشی می کنید دور از دسترس کودکان باشند. البته برخی از سم ها این امکان را دارند که با آب ترکیب شوند شما می توانید با خیال راحت از محلول های آن ها برای انجام سم پاشی بهره ببرید. در این صورت استفاده از آن ها خطرات کمتری را به نسبت سم های پودری دارند.

مورچه ها

معمولا مورچه ها در ظاهر موجوداتی بسیار بدون آزار به نظر می رسند اما اگر در گوشه ای از خانه شما لانه کنند برای شما مشکلاتی را بوجود می آورند. به این ترتیب شما می توانید برای مبارزه با آن ها از روش های زیر استفاده کنید:

در مسیر عبور مورچه ها می توانید کمی فلفل سیاه بریزید.
ادعای دیگری وجود دارد که شاید کمی عجیب بنظر برسد شما می توانید دور محلی که مرچه ها در آن زندگی می کنند با استفاده از گچ خط بکشید گفته می شود که مورچه ها از گچ رد نمی شوند البته برخی پیشنهاد می کنند که بجای گچ از تالک استفاده شود.
به گفته برخی افراد سیب دارای نوعی اسید می باشد که می تواند ملکه و سربازان را از بین ببرد. به همین دلیل می توانید مقداری سیب ،پوست سیب و یا حتی هسته سیب را روی لانه مورچه ها قرار دهید.
مقداری عسل را با پودر اسید بوریک مخلوط کنید مخلوط بدست آمده را در نزدیکی لانه مورچه ها بر روی تکه کاغذی قرار دهید. این ماده ظاهرا خوشمزه را مورچه های رهگذر به لانه برده و دیگ مورچه نیز بوسیله آن از بین می روند. برخی از موچه ها بیشتر به چربی ها نسبت به شیرینی ها علاقه مندند پس می توانید کره را جایگزین عسل کنید.

این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در
فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است

فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می
باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند

به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم ، این کالا دارای 7 روز
گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما ، کالا تعویض یا
کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

فروشنده: ایران آردا

قیمت: 50,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید دستگاه دفع حشرات ریدکس - اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید دستگاه دفع حشرات ریدکس - اصل – دارای گارانتی مرجوع


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: والیبال ایران و جهان، 
برچسب ها: دستگاه دفع حشرات ریدکس، خرید دستگاه دفع حشرات ریدکس، قیمت دستگاه دفع حشرات ریدکس، تیم ملی والیبال ایران که بازی های آسانتری نسبت به هفته اول پیش رو دارد موفق شد 3 امتیاز از اولین دیدار مقابل بلغارستان کسب کند. [ایران 3 - بلغارستان 1؛ نوبت برد رسید] به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار هفته دوم لیگ جهانی از ساعت 18:30 به مصاف بلغارستان خواهد رفت. این بازی افتتاحیه مسابقات در بلگراد خواهد بود و به نظر می رسد ایران کار آسان تری نسبت به افتتاحیه ریو خواهد داشت چرا که بلغارستان 3 بازی هفته ابتدایی خود را مقابل صربستان، لهستان و روسیه واگذار کرده است و بدون هیچ امتیازی مقابل ایران قرار دارد. دو بازیکن ترکیب کنونی بلغارستان سابقه حضور در لیگ ایران را دارند و با توجه به بازگشت ستاره پشت خط زن این تیم، سوکولف با شماره 19 بازی مهم و حساسی برای ایران خواهد بود چرا که کادر فنی و بازیکنان معتقدند صربستان محل مناسبی برای جمع کردن امتیازات لازم است. * تیم قضاوت دی کاسومو از بلژیک داور اول و آلبریت از آمریکا داور دوم این دیدار خواهند بود. ترکیب ایران: سعید معروف،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
مرتبه
تاریخ : جمعه 4 تیر 1395تنها 3 درصد مردم دنیا از ضریب هوشی 140 به بالا بهره می برند و پتر چک دروازه بان اسطوره ای جمهوری چک جزو آنهاست، ویژگی خاصی که متواضعانه جدیش نمی گیرد.به گزارش "ورزش سه"، مجله فرانس فوتبال در آخرین شماره اش مصاحبه ای مفصل و 8 صفحه ای با این سنگربان "روشنفکر" انجام داده و شیفته نگاه تحلیلی(مغزی) پتر چک به شغلش شده که می توانید ترجمه بخشی از این مصاحبه را در زیر بخوانید:

 

 


دیدیه دروگبا که مدت زیادی همتیمی شما بود یک روز گفت "اولش فکر می کردم بین همه دروازه بانانی که شناختم پتر خیلی دیوانه نیست در صورتی که از همشان دیوانه تر است"


(می خندد.) من فکر می کنم برای یک دروازه بان روحیه سلحشوری و شجاعت ازهمه چیز مهمتر است. مرز بین جنون و شجاعت گاهی مبهم می نماید ولی در مورد خودم خیلی روشن است و به دیوانه بودنم باور ندارم، یا شاید هم درست به اندازه ای که خودم را پرت کنم وسط چند بازیکن که برای توپ می جنگند. در چنین مواقعی می دانیم که داریم به استقبال ضربه ای می رویم که دردمان بیاورد ولی دروازه بان ها این را قبول کرده اند.  


در بین بازیکن ها آیا این دروازه بان ها نیستند که بیشتر از بقیه مغزشان را بکار می اندازند؟


اجبارا نه. ولی شخصا در بازی ها زیاد با مغزم درگیر هستم. یک دروازه بان تنهاست و خیلی چیزها را در درونش پنهان می کند. مردم خیلی در جریان موقعیت هایی که با آن روبرو می شویم نیستند. یک دروازه بان ابتدا باید یاد بگیرد چگونه مصدومیت هایش را مدیریت کند. چه آنهایی که در اثر خروج از دروازه متحمل می شود و چه آن دسته از ضرباتی که در اثر شوت بازیکن حریف پیش می آید که اخیرا بیشتر و بیشتر هم شده است. بعضی اوقات من اطمینان دارم حرکتی که می کنم خطرناک است ولی اینجور مواقع سیم عقل را از پریز می کشم و کار اساسی را که همان نجات دروازه باشد انجام می دهم. نه هیچ چیز دیگر.

 

 


آیا بازیکنانی هستند که نسبت به بقیه بیشتر دردتان می آورند؟


ما زود آنهایی که خیلی دوست ندارند روی ارسال ها برخورد فیزیکی داشته باشند شناسایی می کنیم و طوری وارد عمل می شویم که تغییر رای ندهند(می خندد.)


بعد از اکتبر 2006 که سرتان در برخورد با استفن هانت شکست هم دیدگاهتان تغییر نکرد؟
البته که نه. به جز اینکه از آن موقع از ماسک استفاده می کنم هیچ چیز دیگری در من تغییر نکرده است.


چه چیزی باعث می شود که یک دروازه بان بیش از بقیه از مغزش کمک بگیرد؟


دروازه بانی تا حدودی یک ورزش فردی است. زمانی که خودمان را برای یک بازی آماده می کنیم، کار را بصورت شخصی پیش می بریم و کمی با انفصال از بقیه گروه. ولی همه دروازه بانها گوش به فرمان مغزشان نیستند. من دروازه بان هایی می شناسم که تمرینات آمادگی را نمی پسندند و قبل از هر چیز روی غریزه خود حساب باز می کنند. من برعکس سعی می کنم بیشترین اطلاعات را پیش از هر بازی جمع آوری کنم.  

 

 

 


به دانستن چه چیزی نیاز دارید؟


اینکه چطور مهاجمین در 30 متر آخر عمل می کنند، حرکت هایی که عادت دارند در موقعیت های خاصی انجام دهند، نوع ضرباتی که بیشتر به آن رغبت نشان می دهند، مسیری که ترجیح می دهند هنگام کورس طی کنند، در جریان بازی همه این تصاویر را من در ذهنم دارم. لحظه فرا رسیدن آن موقعیت، بعضی وقت ها چند هزارم ثانیه زودتر می توانم تصمیم گیری کنم و همین می تواند تعیین کننده باشد، با تکان دادن مدافعین، تغییر در جابجایی یا به پیشواز حوادث رفتن. ایده آل این است که بتوانید همه چیز را از قبل حدس بزنید تا دیگر نیازی به گرفتن توپ نباشد. هیچکس از کار بر روی خوانش بازی حریف زیاد حرف نمی زند در صورتی که بیشتر از این طریق است که یک دروازه بان دروازه اش را بسته نگه می دارد، نه با شیرجه رفتن. چون شیرجه مال زمانی است که بقیه ابزارها درست عمل نکرده اند و حالا مجبورید به عنوان آخرین ابزار از آن استفاده کنید.


"پیش بازی" در ذهن پیتر چک به چه چیز شبیه است؟ به یک چک-لیست طولانی مثل آن چیزی که خلبانان قبل از پرواز یک به یک حاضرغایب می کنند؟


بله، کمی به آن شبیه است. صبح بازی معمولا یک ویدئو که برایم تدوین کرده اند را مرور می کنم همه خصوصیات فردی بازیکنان حریف را جوری تحلیل می کنم که بتوانم عکسی از آن در ذهن داشته باشم: دریبل، پاس، ترفندهای مورد علاقه شان، زاویه ارسال ها ... همه باید وارد مغز من شوند چون یک سری از صحنه ها تکرار می شوند و بازیکنان عادت هایی دارند که به سختی می توانند ترک کنند. البته همه این داده ها خدشه ناپذیر نبوده و کافی نیستند که اگر اینطور بود همه چیز سهل و آسان می شد. با وصف این، کمک می کند.


خاطرتان آسوده تر می شود؟

شکی در آن نیست. اعتراف می کنم از ندانستن متنفرم. باید بفهمم. همیشه اینطور بودم. این خصوصیت شخصی من است، باید زمان بخرم تا وقت بیشتری برای تصمیم گیری داشته باشم. از آن طرف قضیه هم نباید در دام انباشت بیش از حد اطلاعات افتاد چون به وقت انتخاب آنقدر با گزینه های زیادی روبرو می شوید که دست آخر گیجتان می کند.

 

 


وقتی این همه در محاسبات بسر می برید، بداهه پردازی ها در کجای این معادلات قرار می گیرد؟


همه جا! برای اینکه شما چندصدتایی موقعیت را شناسایی کرده اید ... و مابقی را در لحظه واقعی کشف می کنید. با این حال بازیکنان عادت هایی دارند که به عکس العمل شبیه هستند، خصوصا حرکاتی هستند که آنها دوست دارند در بازی انجام دهند. هدف این است که آنها را تحریک کنید از محدوده آسایش خود خارج شوند تا شما ماموریتشان را به حداکثر پیچیدگی برسانید، به ویژه زمان تک به تک.


 آیا به واسطه همین برنامه آماده سازی بود که مسی بعد از هفت بازی موفق به گشودن دروازه شما شد؟


شاید. این درست که مسی یک بازیکن غیر قابل پیش بینی است ولی او هم مثل بقیه طرح های ترجیحی خودش را دارد. بدون تردید توانسته ام کمی از عادت هایش را رمزگشایی کنم ... شانس هم با من یار بود ولی اگر به دنبال راه حل نگردیم، این ریسک را می کنیم که هیچوقت پیدایش نکنیم. در برابر بازیکنانی که تا این حد سریع، سرزنده و خلاق مثل مسی و نیز دیگران هستند اگر هیچ چیز را امتحان نکنید، شانس خیلی کمی دارید که سربلند از میدان بیرون بیایید.

 

 

 


با تمام این احوال آیا بازیکنانی هستند که خوانش بازی آنها پیچیده تر است؟


البته که هستند. ادن آزارد. با آن تکاپویی که در حرکاتش هست واقعا هر کاری بخواهد می تواند انجام دهد. حتی پیش آمده از خودم بپرسم آیا او خودش واقعا می داندچه کار دارد می کند؟ برخی دیگر از بازیکنان هستند که شاید قابل پیش بینی تر باشند ولی آنقدر دقت در کارشان هست که به همان اندازه نجات دروازه دربرابرشان سخت می شود. مثل تیری آنری که همه دروازه بان های دنیا ضربات داخل پای راست معروف او را می شناسند ولی او چنان با دقت و محکم این ضربات را می زد که خیلی از آنها تسلیم شدند در حالی که حتما از قبل خودشان را برای آن آماده کرده بودند.


شما این ویژگی را دارید که ضریب هوشی تان بالای 140 است. موهبتی که 3 درصد مردم از آن برخوردارند. این چه دردی را از یک بازیکن فوتبال دوا می کند؟


این قضیه، تصادفا با تستی که مدرسه از من گرفت کشف شد. من از این لحاظ هیچ افتخاری احساس نمی کنم. محض سرگرمی گاهی این تست را تکرار می کنم تا ببینم کله ام هنوز خوب کار می کند(آخرین تست پیتر چک آی-کیو 158 را نشان داده!) در ضمن ضریب هوشی بالا را اگر ندانی چگونه به خدمت بگیری به هیچ دردی نمی خورد. با آی-کیو نمی توان جلوی گل خوردن را گرفت! نمی توانم ادعا کنم که ضریب هوشی تاثیری در کارنامه دروازه بانی ام داشته است. تنها چیزی که می دانم این است که یادگیری زبان های خارجی را برایم ساده تر کرده است(پیترچک به چهار زبان بیگانه فرانسه، انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی تسلط دارد)


ترجمه: شاهین اشکان


چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع

چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع

دسته لوازم خودرو زیردسته لوازم یدکی

lg_84475_cheragh7این چراغ نیروی خود را از جا فندکی ماشین میگیرد طول سیم ان به 5متر میرسد.

دارای یک لامپ بسیار قوی هست

بدنه ان بسیار محکم و نشکن است


این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در
فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است

فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می
باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند

به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم ، این کالا دارای 7 روز
گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما ، کالا تعویض یا
کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

فروشنده: ایران آردا

قیمت: 50,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: جام ملتهای اروپا،  مصاحبه های بازیکنان، 
برچسب ها: شاهین اشکان، چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع دسته لوازم خودرو زیردسته لوازم یدکی lg_84475_cheragh7این چراغ نیروی خود را از جا فندکی ماشین میگیرد طول سیم ان به 5متر میرسد. دارای یک لامپ بسیار قوی هست بدنه ان بسیار محکم و نشکن است این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم، این کالا دارای 7 روز گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما، کالا تعویض یا کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد فروشنده: ایران آردا قیمت: 50، 000 تومان درصد :50 روش خرید: برای خرید چراغ قوه فندکی شارژی - اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
مرتبه
تاریخ : جمعه 4 تیر 1395اهالی ورزش یاد و خاطره سربازانی که روز گذشته جانشان را از دست دادند زنده نگه داشتند.به گزارش "ورزش سه"، وقتی سربازان پا به پادگان آموزشی، آن هم 05 کرمان می‌گذارند بی‌صبرانه منتظر بازگشت به آغوش خانواده و پایان آموزشی هستند اما این اتفاق برای سربازان لیسانسه اهوازی که بامداد روز گذشته در حال رفتن شهرشان بودند رخ نداد و آنها به جای آغوش پدر و مادر، نزد پروردگار رفتند.


ساعت 1:30 بامداد دیروز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در نزدیکی پاسگاه نی‌ریز استان فارس 13 سرباز سر صحنه، 6 سرباز در راه انتقال به مراکز درمانی و یک سرباز هم امروز در بیمارستان جانشان را از دست دادند تا امریه خدمت‌شان برای بهشت صادر شود و نه تنها خانواده‌هایشان، بلکه همه ایران را عزادار کنند.


سایت "ورزش سه" این ضایعه را به تمام خانواده سربازان وطن که در حادثه نی‌ریز فارس از دنیا رفتند، تسلیت می‌گوید.


اهالی ورزش به ویژه فوتبالیست‌ها نیز خود را در غم خانواده این سربازان شریک کردند و در پیام‌های جداگانه‌ای نوشتند:

 

علی دایی

«آخرین رقص سربازان وطن
روحشان شاد
تسلیت به مردم ایران»

 

 


 

پژمان جمشیدی

«خدانگهدار برادران سربازم.خداحافظ مردان آینده میهنم.برای من و امثال من این روز که تو رفتی عزای عمومی است.دوستانی که حالا هم پاسخی ندارید ، تورو به اون چیزی که در قلبتان به آن ایمان دارید ، ککتان بگزد.این بچه هایی که رفتند بی شک عزیزان خواهران و برادران و پدران و مادرانشان و کسی چه میداند عشق های دختران دم بختی بودند که حالا دیگر بختشان سیاه شد.شما هم بی شک عزیزانی دارین یا عزیز کسانی هستید، به جان آن ها قسمتان میدهم ؛ ککتان بگزد»

 

 


 

علیرضا بیرانوند

«تسلیت میگم به خانوادهای محترم سربازان جان بر کف کشور عزیزم و به ملت عزیزم ایران. آروزی میکنم روح سربازان وطنم در این ماه عزیز با مولا علی(ع) محشور گردند. و آروزی سلامتی و سربلندی تمامی سربازان جان برکف وطنم که دورتر از مرزهای ایران برای آسایش ما تلاش میکنن»

 

 

 


فرشاد احمدزاده

«از خدا برای خانواده هایتان صبر فراوان خواستارم»

 

علی کریمی

«تو دیگر سایه فرزند را بر در نخواهى دید»

 

 

امین حاج‌محمدی

پرواز دسته جمعىِ سربازاى وطن و به خونواده‌هاشون تسلیت می‌گم.

 

فرهاد مجیدی
روحشان شاد

 

 

مهدی امیرآبادی

سربازان هرگز نمی‌میرند

 

محمد طیبی
تسلیت به خانواده های داغدار و چشم انتظار این عزیزار وطن

 

مهرداد طمهاسبی

تسلیت به خانواده‌هایى که باید تا قیامت چشم به راه فرزندانشان باشند. هموطن تسلیت.


مرتضی پورعلی‌گنجی

خدایا به خانواده‌هاشون صبر بده. تسلیت

 

سید مهدی رحمتی

کاپیتان استقلال هم با انتشار عکسی همدردی خود را با خانواده سربازان تازه گذشته نشان داد.


جا موبایلی اتومبیل گریپ گو GRIP GO - اصل – دارای گارانتی مرجوع

جا موبایلی اتومبیل گریپ گو GRIP GO - اصل – دارای گارانتی مرجوع

دسته لوازم خودرو زیردسته لوازم تزئینی

وسیله همیار شما، برای اتومبیل شما

دیگر نگران افتادن و یا لیز خوردن

موبایل، تبلت، MP3 و MP4 پلیر خود در اتومبیل نباشید.

این وسیله بی نظیر بهترین نگهدارنده موبایل برای استفاده

داخل اتومبیل و یا روی میز کارتان می باشد. جاموبایلی اتومبیل grip go

ضد لیز خوردن …

با قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه

با امکان نصب روی شیشه و یا داشبورد اتومبیل شما

وسیله ای مورد نیاز برای تمام افرادی که دارای اتومبیل هستند

با کیفیت ساخت بی نظیر

این محصول دارای گارانتی مرجوعی و گارانتی تعویض رایگان است که در
فاکتور ارسالی نیز این مورد درج شده است

فروشگاه ما دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می
باشد و کیفیت کالای ارسالی را تضمین می کند

به پاس احترام و اطمینان دادن به خریداران محترم ، این کالا دارای 7 روز
گارانتی رضایت مشتری می باشد و در صورت عدم رضایت شما ، کالا تعویض یا
کل وجه پرداختی به شما عودت داده خواهد شد

فروشنده: ایران آردا

قیمت: 50,000 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید جا موبایلی اتومبیل گریپ گو GRIP GO - اصل – دارای گارانتی مرجوع، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید جا موبایلی اتومبیل گریپ گو GRIP GO - اصل – دارای گارانتی مرجوع


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: لیگ برترفوتبال ایران، 
برچسب ها: اهالی ورزش یاد و خاطره سربازانی که روز گذشته جانشان را از دست دادند زنده نگه داشتند. [ورزشکاران به یاد سربازان وطن] به گزارش "ورزش سه"، وقتی سربازان پا به پادگان آموزشی، آن هم 05 کرمان می‌گذارند بی‌صبرانه منتظر بازگشت به آغوش خانواده و پایان آموزشی هستند اما این اتفاق برای سربازان لیسانسه اهوازی که بامداد روز گذشته در حال رفتن شهرشان بودند رخ نداد و آنها به جای آغوش پدر و مادر، نزد پروردگار رفتند. ساعت 1:30 بامداد دیروز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در نزدیکی پاسگاه نی‌ریز استان فارس 13 سرباز سر صحنه، 6 سرباز در راه انتقال به مراکز درمانی و یک سرباز هم امروز در بیمارستان جانشان را از دست دادند تا امریه خدمت‌شان برای بهشت صادر شود و نه تنها خانواده‌هایشان، بلکه همه ایران را عزادار کنند. سایت "ورزش سه" این ضایعه را به تمام خانواده سربازان وطن که در حادثه نی‌ریز فارس از دنیا رفتند، تسلیت می‌گوید. اهالی ورزش به ویژه فوتبالیست‌ها نیز خود را در غم خانواده این سربازان شریک کردند و در پیام‌های جداگانه‌ای نوشتند: علی دایی «آخرین رقص سربازان وطن روحشان شاد تسلیت به مردم ایران» پژمان جمشیدی «خدانگهدار برادران سربازم.خداحافظ مردان آینده میهنم.برای من و امثال من این روز که تو رفتی عزای عمومی است.دوستانی که حالا هم پاسخی ندارید،
ارسال توسط غریب دور ازدیارکارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نامه جدیدی را خطاب به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس منتشر کرد.به گزارش "ورزش سه"، کی روش در این نامه از برانکو خواسته مسئولیت اتهامی که به وی زده را برعهده بگیرد و البته تاکید کرده برانکو با این کار جایگاه خود را از دست خواهد داد. او به برانکو گفته اگر فکر می کند با توهین هواداران به وی بزرگتر خواهد شد سخت در اشتباه است ...


متن کامل آخرین نامه کی روش به برانکو بخوانید:


«همکار عزیزم آقای برانکو از آنجایی که شما اشتباه خودتان را نپذیرفتید این آخرین اظهارنظر من درباره این قضیه خواهد بود. تا آنجایی که من می دانم شما به عنوان یک شخص محترم از رئیس فدراسیون فوتبال ایران و همچنین از هیات مدیره لیگ عذرخواهی نکردید. شما از هواداران پرسپولیس همچنین از من هم عذرخواهی نکردید.


تنها چیزی که من می دانم این است که شما یک اشتباه جدی مرتکب شدید و در این مورد ناعادلانه و اشتباه قضاوت کردید. شما به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران توهین کردید، همکاری که همیشه به شما احترام گذاشته و این را نشان داده است.  اینکه چرا این کار را انجام دادید تنها خودتان می توانید توضیح بدهید. شما می دانید که نمی توانید از عذرخواهی کردن فرار کنید و با فروتنی از شما می خواهم که از هواداران پرسپولیس درخواست کنید از توهین به من دست بردارند زیرا شما مسئول کامل این شرایط هستید. اگر فکر می کنید که با این موج توهین ها علیه من بزرگتر یا قوی تر می شوید کاملا در اشتباه هستید.


هر روز که عذرخواهی کردن از من و هواداران پرسپولیس را به تاخیر بیاندازید اشتباه شما بزرگتر و بزرگتر می شود حتی از کاری که انجام داده اید پشیمان باشید اما عذرخواهی نکنید اما بدون عذرخواهی کوچکتر و کوچکتر می شوید. به عنوان یک مربی فوتبال محترم شما اعتبار و سابقه تان را خیلی زود از دست می دهید و دیری نمی گذرد که بقیه این را مستقیما به شما خواهند گفت. هوداران پرسپولیس و تیم ملی برای شماها آرزوی بهترین ها را دارم، من واقعا از این اتفاق تاسف برانگیز و ناراحت کننده واقعا متاسفم.


همانطور که می دانید آقای برانکو بی دلیل اظهاراتی اشتباه و نامناسب درباره من بیان کرد، من همچنان از این اتهامات نامناسب شگفت زده هستم و تاکنون هیچ توضیحی درباره اینکه چرا چنین حمله شخصی ای به سرمربی تیم ملی در رسانه ها صورت گرفته نداشتم.


من اتهاماتی که در مورد نگرفتن تست از بازیکنان را در موردم زده شده را کاملا رد می کنم. تنها یک ذهن غیرمتعهد می تواند در مجموعه ای که متعلق به فدراسیون فوتبال است و با حمایت یکی از مدیران این مجموعه به سرمربی تیم ملی بزند و بگوید که کارلوس کی روش است که می خواهد  تعیین کند چه تیمی صعود کند و چه تیمی سقوط کند. این اتهام از سوی مربی باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس غیرقابل پذیرش است.»


خودنویس پارکر انگلیسیParker

خودنویس پارکر انگلیسیParker

دسته لوازم التحریر زیردسته نوشت افزار

لذت داشتن خودنویس پارکر اینگلیس را تجربه کنبد تادیگر نتوانید از هیچ قلم دیگری استفاده نمایید
خاص باشید.
در رنگهای مختلف

با قیمت مناسب

فروشنده: تهران جی اس ام

قیمت: 70,000 تومان

درصد :20

روش خرید: برای خرید خودنویس پارکر انگلیسیParker، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید خودنویس پارکر انگلیسیParker


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: لیگ برترفوتبال ایران،  مصاحبه های مربیان و مسئولان، 
برچسب ها: نامه کی روش به برانکو، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نامه جدیدی را خطاب به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس منتشر کرد. [از هواداران‌تان بخواهید به من توهین نکنند] به گزارش "ورزش سه"، کی روش در این نامه از برانکو خواسته مسئولیت اتهامی که به وی زده را برعهده بگیرد و البته تاکید کرده برانکو با این کار جایگاه خود را از دست خواهد داد. او به برانکو گفته اگر فکر می کند با توهین هواداران به وی بزرگتر خواهد شد سخت در اشتباه است ... متن کامل آخرین نامه کی روش به برانکو بخوانید: «همکار عزیزم آقای برانکو از آنجایی که شما اشتباه خودتان را نپذیرفتید این آخرین اظهارنظر من درباره این قضیه خواهد بود. تا آنجایی که من می دانم شما به عنوان یک شخص محترم از رئیس فدراسیون فوتبال ایران و همچنین از هیات مدیره لیگ عذرخواهی نکردید. شما از هواداران پرسپولیس همچنین از من هم عذرخواهی نکردید. تنها چیزی که من می دانم این است که شما یک اشتباه جدی مرتکب شدید و در این مورد ناعادلانه و اشتباه قضاوت کردید. شما به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران توهین کردید، همکاری که همیشه به شما احترام گذاشته و این را نشان داده است. اینکه چرا این کار را انجام دادید تنها خودتان می توانید توضیح بدهید. شما می دانید که نمی توانید از عذرخواهی کردن فرار کنید و با فروتنی از شما می خواهم که از هواداران پرسپولیس درخواست کنید از توهین به من دست بردارند زیرا شما مسئول کامل این شرایط هستید. اگر فکر می کنید که با این موج توهین ها علیه من بزرگتر یا قوی تر می شوید کاملا در اشتباه هستید. هر روز که عذرخواهی کردن از من و هواداران پرسپولیس را به تاخیر بیاندازید اشتباه شما بزرگتر و بزرگتر می شود حتی از کاری که انجام داده اید پشیمان باشید اما عذرخواهی نکنید اما بدون عذرخواهی کوچکتر و کوچکتر می شوید. به عنوان یک مربی فوتبال محترم شما اعتبار و سابقه تان را خیلی زود از دست می دهید و دیری نمی گذرد که بقیه این را مستقیما به شما خواهند گفت. هوداران پرسپولیس و تیم ملی برای شماها آرزوی بهترین ها را دارم، من واقعا از این اتفاق تاسف برانگیز و ناراحت کننده واقعا متاسفم. همانطور که می دانید آقای برانکو بی دلیل اظهاراتی اشتباه و نامناسب درباره من بیان کرد، من همچنان از این اتهامات نامناسب شگفت زده هستم و تاکنون هیچ توضیحی درباره اینکه چرا چنین حمله شخصی ای به سرمربی تیم ملی در رسانه ها صورت گرفته نداشتم. من اتهاماتی که در مورد نگرفتن تست از بازیکنان را در موردم زده شده را کاملا رد می کنم. تنها یک ذهن غیرمتعهد می تواند در مجموعه ای که متعلق به فدراسیون فوتبال است و با حمایت یکی از مدیران این مجموعه به سرمربی تیم ملی بزند و بگوید که کارلوس کی روش است که می خواهد تعیین کند چه تیمی صعود کند و چه تیمی سقوط کند. این اتهام از سوی مربی باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس غیرقابل پذیرش است.» خودنویس پارکر انگلیسیParker خودنویس پارکر انگلیسیParker دسته لوازم التحریر زیردسته نوشت افزار لذت داشتن خودنویس پارکر اینگلیس را تجربه کنبد تادیگر نتوانید از هیچ قلم دیگری استفاده نمایید خاص باشید. در رنگهای مختلف با قیمت مناسب فروشنده: تهران جی اس ام قیمت: 70، 000 تومان درصد :20 روش خرید: برای خرید خودنویس پارکر انگلیسیParker،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
مرتبه
تاریخ : جمعه 4 تیر 1395برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در مقابل بی انضباطی رامین رضائیان کوتاه نخواهد آمد.به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که دفاع راست ملی پوش پرسپولیس با وجود عقد قرارداد دوساله همچنان در تمرینات این تیم حاضر نیست و هیچ مذاکره ای هم با باشگاه نداشته است، در صورت حضور در تمرینات با واکنش تند این تیم مواجه خواهد شد. رضائیان که در تصمیمی عجیب بعد از اتمام اردوی تیم ملی تمرینات پرسپولیس را تحریم کرده و آنطور که خود می گوید به دلیل بیماری پدر شرایط حضور در جمع پرسپولیسی ها را ندارد در عین حال قصد جدا شدن از جمع قرمزپوشان را نیز دارد اما او قرارداد دو ساله ای با پرسپولیس امضا کرده که به هیچ وجه نمی تواند آن را دور بزند و تنها راه جدایی احتمالی جلب رضایت مدیران پرسپولیس و دریافت فسخ قرارداد است.


رضائیان که به ظاهرا از سوی یکی، دو فعال بازار نقل و انتقالات قول هایی مبنی بر حضور در یک تیم خارجی دریافت کرده به غیبت خود ادامه داده و با وجود توصیه برخی دوستان به تمرینات پرسپولیس نرفته است. این رفتار عصبانیت برانکو را در پی داشته است. او که چند باری از طریق مطبوعات به رضائیان پیغام داده کماکان با بی محلی این بازیکن مواجه شده است تا با توجه به شرایط خاص فعلی برنامه تنبیهی مفصلی را برای این فوتبالیست ملی پوش در نظر بگیرد.


این تنبیه تنها شامل تنبیه انضباطی نخواهد بود و با وجود ماهینی، رضائیان برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس باید بیشتر از آنچه که تصور می کند بجنگد و تمرین کند. با توجه به پیوستن وریا غفوری رقیب اصلی رضائیان در استقلال به نظر می رسد این کشمکش هر چه بیشتر به ضرر بازیکن مازندرانی پرسپولیس تمام بشود.


جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر

جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر

دسته لوازم التحریر زیردسته کیف و جا مدادی

جامدادی رومیزی و جای کارت طرح ماهیگیر
این محصول شامل طرح یک قایق است که ماهیگیر روی آن ایستاده و در کنار آن محفظه مخصوص قلم و خودکار و 2 عدد جاکارتی مخصوص قرار دادن کارت ویزیت و... قرار دارد


این جامدادی رومیزی فانتزی بصورت پازل است و می بایست قطعات آن توسط نقشه ای که همراه محصول است توسط شما به یکدیگر متصل شوند
ابعاد آن شامل 21 سانتی متر طول و 17 سانتی متر عرض و 11 سانتی متر ارتفاع می باشد

شما می توانید این جاکارتی رومیزی دکوری را در منزل و میز تحریر، کنار تلفن، و اداره و محل کار استفاده کنید
در محفظه مخصوص خودکار می توانید انواع خودکار، قلم و مداد قرار دهید و در صفحه و محفظه های کناری می توانید پاک کن، تراش، کارت ویزیت و... بگذارید


این جاخودکاری رومیزی دکوری را می توانید به عنوان یک هدیه شیک به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید

فروشنده: نیازشاپ

قیمت: 9,500 تومان

درصد :15

روش خرید: برای خرید جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان
طبقه بندی: لیگ برترفوتبال ایران، 
برچسب ها: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در مقابل بی انضباطی رامین رضائیان کوتاه نخواهد آمد. [تنبیه شدید انضباطی در انتظار رضائیان] به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که دفاع راست ملی پوش پرسپولیس با وجود عقد قرارداد دوساله همچنان در تمرینات این تیم حاضر نیست و هیچ مذاکره ای هم با باشگاه نداشته است، در صورت حضور در تمرینات با واکنش تند این تیم مواجه خواهد شد. رضائیان که در تصمیمی عجیب بعد از اتمام اردوی تیم ملی تمرینات پرسپولیس را تحریم کرده و آنطور که خود می گوید به دلیل بیماری پدر شرایط حضور در جمع پرسپولیسی ها را ندارد در عین حال قصد جدا شدن از جمع قرمزپوشان را نیز دارد اما او قرارداد دو ساله ای با پرسپولیس امضا کرده که به هیچ وجه نمی تواند آن را دور بزند و تنها راه جدایی احتمالی جلب رضایت مدیران پرسپولیس و دریافت فسخ قرارداد است. رضائیان که به ظاهرا از سوی یکی، دو فعال بازار نقل و انتقالات قول هایی مبنی بر حضور در یک تیم خارجی دریافت کرده به غیبت خود ادامه داده و با وجود توصیه برخی دوستان به تمرینات پرسپولیس نرفته است. این رفتار عصبانیت برانکو را در پی داشته است. او که چند باری از طریق مطبوعات به رضائیان پیغام داده کماکان با بی محلی این بازیکن مواجه شده است تا با توجه به شرایط خاص فعلی برنامه تنبیهی مفصلی را برای این فوتبالیست ملی پوش در نظر بگیرد. این تنبیه تنها شامل تنبیه انضباطی نخواهد بود و با وجود ماهینی، رضائیان برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس باید بیشتر از آنچه که تصور می کند بجنگد و تمرین کند. با توجه به پیوستن وریا غفوری رقیب اصلی رضائیان در استقلال به نظر می رسد این کشمکش هر چه بیشتر به ضرر بازیکن مازندرانی پرسپولیس تمام بشود. جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر جاخودکاری و جاکارتی فانتزی رومیزی مدل ماهیگیر دسته لوازم التحریر زیردسته کیف و جا مدادی جامدادی رومیزی و جای کارت طرح ماهیگیر این محصول شامل طرح یک قایق است که ماهیگیر روی آن ایستاده و در کنار آن محفظه مخصوص قلم و خودکار و 2 عدد جاکارتی مخصوص قرار دادن کارت ویزیت و... قرار دارد این جامدادی رومیزی فانتزی بصورت پازل است و می بایست قطعات آن توسط نقشه ای که همراه محصول است توسط شما به یکدیگر متصل شوند ابعاد آن شامل 21 سانتی متر طول و 17 سانتی متر عرض و 11 سانتی متر ارتفاع می باشد شما می توانید این جاکارتی رومیزی دکوری را در منزل و میز تحریر، کنار تلفن، و اداره و محل کار استفاده کنید در محفظه مخصوص خودکار می توانید انواع خودکار،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
لینک های تفریحی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار کدام تیم می باشید؟پیوند های روزانه
فروشگاه سایت
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو