تبلیغات
لینک نامه ورزشی ایرلینک
جام جهانی 2018 روسیه
خبرهای جدید از دنیای ورزش
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 مهر 1394



دی اسپورت: مرحله نخست رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال کشور صبح امروز قرعه کشی شد.


به گزارش "دی اسپورت"، مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور در فصل 95-94 برگزار شد و 60 تیم حاضر در این مسابقات در 5 گروه 12 تیمی به شرح زیر جای گرفتند:

گروه اول:
1-شهرداری (اسلامشهر) 2-عمران شهرداری (ساری) 3-مقاومت نوین (ساری) 4-شیرین فراز آق قلا (گلستان)  5-شهرداری قوچان ( خراسان رضوی) 6-غدیر همای (قم )7-محیا محراب سوادکوه (مازندران)8-کارگران شهید ملا آقایی (تهران)  9-پیروزی گرمسار(سمنان) 10-فجر میثاق کرج (البرز) 11-پارسیان اسطوره (تهران) 12-عقاب تهران

گروه دوم:
1-شهرداری لنگرود(گیلان) 2-کیمیا فرآیند (تهران) 3-پاس (تهران)  4-دریای بابل(مازندران)  5-پرواز (زنجان)  6-فرهنگ بیله سوار (اردبیل)  7-نفتون (تهران)  8-شهرداری رودسر (گیلان)  9-استقلال قائمشهر(مازندران)  10-پدیده تات تاکستان (قزوین)  11-شهرداری لاهیجان (گیلان)   12-چوکای تالش  (گیلان)

گروه سوم:
1-شهرداری بناب (آذربایجان شرقی)  2-خوی(آذربایجان غربی)    3-شهرداری مهاباد (آذربایجان غربی)  4-بهره برداری مترو(تهران)  5-تالار وحدت (همدان) 6-شهرداری (همدان)  7-بوکان(آذربایجان غربی)    8-پرسپولیس دره شهر (ایلام ) 9-استقلال جنوب (تهران )10-آبی پوشان گیلانغرب (کرمانشاه) 11- قهرمان استان کردستان  12-آبیدر سنندج (کردستان)


گروه چهارم:
1-پتروشیمی جم (بوشهر ) 2-شاهین ماهشهر(خوزستان)  3-استقلال شوشتر (خوزستان)   4-صفاهان (اصفهان)  5-بهزیستی خرم آباد (لرستان) 6-اتحاد الشتر(لرستان)   7-جنوب سوسنگرد (خوزستان) 8-قهرمان استان کهکیلویه و بویر احمد 9- امید پیروزی نجف آباد(اصفهان) 10-قهرمان استان (چهار محال و بختیاری) 11-هلال احمر ساوه(مرکزی)  12-ایرالکو اراک (مرکزی)
 
گروه پنجم:
1-سنگ آهن بافق (یزد)  2-مس نوین (کرمان)  3-ایثار جیرفت( کرمان ) 4-فجر شهرضا(اصفهان)    5-پرسپولیس زاهدان(سیستان و بلو چستان)  6-قهرمان استان (سیستان و بلوچستان)  7-قهرمان استان (خراسان جنوبی)  8-هلال احمر کیش(هرمزگان)  9-شهرداری بادرود(اصفهان)  10- خلیج فارس خونسرخ (هرمزگان)  11- قشقایی شیراز (فارس) 12-پارسه شیراز  (فارس)

به گزارش "دی اسپورت"، رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور از 22 مهرماه آغاز می شود. مرحله دوم نیز با 30 تیم برگزار خواهد شد که شامل 10 تیم صعود کننده از مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم، 12 تیم از مرحله دوم فصل گذشته لیگ دسته سوم و 8 تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده اند، می باشد.




طبقه بندی: لیگ دسته سوم فوتبال ایران، 
برچسب ها: قرعه کشی لیگ دسته سوم انجام شد، دی اسپورت: مرحله نخست رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال کشور صبح امروز قرعه کشی شد. [قرعه کشی لیگ دسته سوم انجام شد] به گزارش "دی اسپورت"، مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور در فصل 95-94 برگزار شد و 60 تیم حاضر در این مسابقات در 5 گروه 12 تیمی به شرح زیر جای گرفتند: گروه اول: 1-شهرداری (اسلامشهر) 2-عمران شهرداری (ساری) 3-مقاومت نوین (ساری) 4-شیرین فراز آق قلا (گلستان) 5-شهرداری قوچان ( خراسان رضوی) 6-غدیر همای (قم )7-محیا محراب سوادکوه (مازندران)8-کارگران شهید ملا آقایی (تهران) 9-پیروزی گرمسار(سمنان) 10-فجر میثاق کرج (البرز) 11-پارسیان اسطوره (تهران) 12-عقاب تهران گروه دوم: 1-شهرداری لنگرود(گیلان) 2-کیمیا فرآیند (تهران) 3-پاس (تهران) 4-دریای بابل(مازندران) 5-پرواز (زنجان) 6-فرهنگ بیله سوار (اردبیل) 7-نفتون (تهران) 8-شهرداری رودسر (گیلان) 9-استقلال قائمشهر(مازندران) 10-پدیده تات تاکستان (قزوین) 11-شهرداری لاهیجان (گیلان) 12-چوکای تالش (گیلان) گروه سوم: 1-شهرداری بناب (آذربایجان شرقی) 2-خوی(آذربایجان غربی) 3-شهرداری مهاباد (آذربایجان غربی) 4-بهره برداری مترو(تهران) 5-تالار وحدت (همدان) 6-شهرداری (همدان) 7-بوکان(آذربایجان غربی) 8-پرسپولیس دره شهر (ایلام ) 9-استقلال جنوب (تهران )10-آبی پوشان گیلانغرب (کرمانشاه) 11- قهرمان استان کردستان 12-آبیدر سنندج (کردستان) گروه چهارم: 1-پتروشیمی جم (بوشهر ) 2-شاهین ماهشهر(خوزستان) 3-استقلال شوشتر (خوزستان) 4-صفاهان (اصفهان) 5-بهزیستی خرم آباد (لرستان) 6-اتحاد الشتر(لرستان) 7-جنوب سوسنگرد (خوزستان) 8-قهرمان استان کهکیلویه و بویر احمد 9- امید پیروزی نجف آباد(اصفهان) 10-قهرمان استان (چهار محال و بختیاری) 11-هلال احمر ساوه(مرکزی) 12-ایرالکو اراک (مرکزی) گروه پنجم: 1-سنگ آهن بافق (یزد) 2-مس نوین (کرمان) 3-ایثار جیرفت( کرمان ) 4-فجر شهرضا(اصفهان) 5-پرسپولیس زاهدان(سیستان و بلو چستان) 6-قهرمان استان (سیستان و بلوچستان) 7-قهرمان استان (خراسان جنوبی) 8-هلال احمر کیش(هرمزگان) 9-شهرداری بادرود(اصفهان) 10- خلیج فارس خونسرخ (هرمزگان) 11- قشقایی شیراز (فارس) 12-پارسه شیراز (فارس) به گزارش "دی اسپورت"، رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور از 22 مهرماه آغاز می شود. مرحله دوم نیز با 30 تیم برگزار خواهد شد که شامل 10 تیم صعود کننده از مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم، 12 تیم از مرحله دوم فصل گذشته لیگ دسته سوم و 8 تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده اند، می باشد.،
ارسال توسط غریب دور ازدیار
لینک های تفریحی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار کدام تیم می باشید؟











پیوند های روزانه
فروشگاه سایت